Švýcarská pedikúra neboli Calluspeeling

Calluspeeling® je jemné a příjemné ošetření, které dodává nohám nový lesk a mimořádnou jemnost. Jedná se o převratnou novinku v oblasti pedikúry. Velmi snadné použití. Jednoduše postupujte podle pokynů a výsledek bude okamžitý ihned po prvním ošetření. Absence žiletek, skalpelu a frézek představuje zabránění jakéhokoliv rizika krvácení, což znamená, že ošetření může být prováděno začínajícími nebo méně zkušenými terapeuty. Calluspeeling je vynikající řešení pro ty, kteří trpí na nadměrné otlaky, chronická kuří oka, bolestivě popraskané paty a další podobné problémy. Tento způsob ošetření je i velmi účinná prevence jak těmto nepříjemným problémům předejít.

CALLUSPEELING OŠETŘENÍ PŘED TÍM A PO TÉ

Při normální pedikúře místo použití žiletek, skalpelů, fréz a vrtáků. Ušetřený čas je významný z hlediska: ošetřování nehtů při zabalení a působení přípravku na zrohovatělou kůži a ošetřování kůžičky. Ve srovnání s tradičními metodami jsou výsledky výrazně lepší už za kratší časovou dobu. Během kosmetického ošetření obličeje nebo těla při působení masky nebo během zábalu těla.

Ošetření je zakončeno nanesením krému od MAVEX, speciální Foot Daily Care krém nebo Foot Intensive pěstící krém na nohy. Produkty MAVEX jsou zcela přírodní a neobsahují parabeny, formaldehyd, přidané konzervační látky, minerální oleje ani parafín.
Celá mimořádná síla švýcarské přírody a hor je zachycena v úžasně jemném ošetření, které hojí a chrání. Zároveň dodává nohám úžasnou svěžest, lehkost a hluboký pocit blaha.
Každodenní použití domácí péče, kterou představuje Mavex Foot Daily Care krém na nohy, napomáhá udržet hydrataci na pokožce nohou a udržuje je hebké a chráněné. Krém preventivně zabraňuje tvorbě otlaků a prasklin a udržuje nohy zdravé a krásné.

Jak to funguje?

Použijí se rukavice na jedno použití a aplikují se čtyři CALLUSPEELING-ULTRA
obklady na mozolnaté oblasti nohou. Zbývající roztok v sáčku se použije na
zvlhčení suchých oblastí.

Obě nohy se pevně zabalí do folie a nechá se působit zábal na cca 15 - 25 minut.

Po 15 minutách se sundá obklad z jedné nohy (oba obklady najednou) a odstraní se zrohovatělá kůže pomocí škrabky.

Nalepí se jednorázový brusný pilník. A pomocí jednorázového pilníku se dostatečným tlakem a rychlostí odstraní zbytky zrohovatělé kůže. Viditelně se tvoří bílé rolky až do úplného odstranění. Po ukončení se opakuje krok č. 3 na druhé noze.

Pro dokončení ošetření a k odstranění přebytečného roztoku, se použije teplá voda, nebo horký vlhký ručník. Noha se dobře vysuší a nanese se malé množství krému pro každodenní péči Daily Care, nebo intenzivní péče Intensive Care krému na nohy. Jemně se masíruje celá noha až do úplného vstřebání.

Zkušenosti

"CALLUSPEELING je více než jen produkt. Je to skutečné wellness ošetření. Pocit lehkosti a hebkosti, který naši klienti zažívají je nepřekonatelný. Pozorovat jejich překvapený výraz tváře, když se po ošetření dotknou svých nohou, je skutečně úžasné. "Za celou dobu mé práce, jsem se nesetkala s tak výjímečným produktem. Calluspeeling je nejefektivnější, rychlá, jednoduchá a tak hygienická metoda k dokonalému odstranění i těch nejsilnějších otlaků bez použití žiletek, skalpelů nebo frézek. Calluspeeling zvrátil běžnou pedikúru v profesionální službu. Pokud bych na tento způsob ošetření pohlížela jako na prevenci, troufala bych si říct, že v tomto případě se opravdu vyplatí za pravenci zaplatit. Vždy je rozhodně příjemnější platit za prevenci, než za nemoc. Rozhodně to ušetří nejen váš čas, ale také vaše peníze. Bez Calluspeelingu bych již dále nechtěla pracovat."

Trvanlivost 8 - 10 týdnů
Cena 650,-

V rámci této pedikúry úprava nehtů, leštění, lakování, masáž, diagnostika a poradenství zdarma.

Gel lak, p-shine a shellac za 300,-, v rámci této pedikúry za 200,-.