P-shine, neboli Japonská manikúra je stále velmi oblíbenou procedurou v oblasti regenerace nehtů. Tento druh manikúry vznikl před mnoha staletími v Japonsku a brzy se stal hitem po celém světě. Nehet je po celou dobu ošetřován přírodními produkty s obsahem včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky a prášku z lastur. Díky těmto ingrediencím je odolnost nehtu zvýšena a navíc výsledný efekt je velmi přirozený. Ideální péče pro poškozené či roztřepené nehty. Obnovení ochranné vrstvičky P-shine se doporučuje 1x za tři týdny.

Poškozené, lámavé, nebo slabé nehty dokáže technika P – Shine přivést k životu. Dodá jim tolik potřebné vitamíny a za necelou půl hodinu budou vypadat, jako nové. Manikúra je zcela přírodní a nemusíte se bát, že by nehet nijak poškodila. Naopak dokonale jej zpevní a ochrání před vnějšími vlivy, které denně poškozují jejich vzhled. Opakovaná aplikace je navíc doporučována. Kořen nehtu je průběžně regenerován a dokáže tak produkovat vlastní keratin, díky kterému se nehtové tkáně průběžně uzdravují.

Nabídku jsem rozšířila o nabídku produkt P – Shine Twinkle, který je vhodný právě pro tenké a zničené nehty. Aplikace je oproti klasické technice šetrnější a nanáší se po kapkách. Zaleští se do přírodního nehtu ve formě sametového mléka, takže je možné ho aplikovat i na velmi silně poškozené nehty.

Trvanlivost 2 – 3 týdny
Ceny: P-shine + manikúra 450,- kč
P- shine na nohy 350,- kč (v rámci pedikúry 200,- kč)