Prodlužování řas

O prodlužování řas

Metoda řasa na řasu je technika prodlužování řas, kde je lepena jednotlivá tzv. syntetická řasa na jednu vaší přírodní řasu. Způsob aplikace „řasa na řasu" nijak nezatěžuje vaše přírodně řasy a zkrášlí váš pohled až na 5 týdnů. Délka první aplikace je 60-90 minut, doplnění cca 60 minut. Doplnění je nutné po 3 - 5 týdnech, dle růstu vašich přírodních řas.

Objemové řasy: Aplikace spočívá v tom, že se tvoří tzv. trsy z 2 až 8 umělých řas. Používají se slabší řasy a proto se přírodní řasy tolik nezatěžují. Tuto metodu doporučuji když má klientka méně řas Délka první aplikace je 90-120 minut, doplnění 60-90 minut.

Objemovou techniku rozděluji na:

Lash lifting a lash botox

Tato technika tzv. lash lifting a následně lash botox spočívá v napnutí a zatočení přírodních řas na speciální silikonovou formu pomocí tekutin. Výsledným efektem jsou zatočené a jakoby vytažené řasy směrem k obočí.

Následně se aplikuje barva na řasy a jako poslední krok se nanáší lash botox bomb díky kterému řasa dokáže pojmout velké množství výživy, keratinu a vody a dvojnásobně tak zvýší svůj objem.

Po aplikaci jsou vždy řasy trochu slepené výživou, ale po umytí a nanesení řasenky druhý den je efekt velmi krásný!

Délka aplikace 60-75 minut.

Řasy by Elis
Eliška Hubingerová

Salon La Strega
Sázavská 751/16
120 00 Praha 2, Vinohrady

tel.: 604 988 789
IG: Řasy by Elis
FB: Řasy by Elis